Let's meet in Porto - the best place in the world to live, to love and to paint!           UK FrançaisGermanyItalyPortugalPусскийSpainUnited StatesLatvia

ABOUT NEWS SHOP TERMS CONTACTS


PORTOART.EU

Porto iedveSmoti gleznojumi

«Bom dia, amor! Por sua causa eu tenho lindos sonhos para sonhar. Por sua causa, minha vida está cheia de amor. E hoje mais do que nunca, te amo como nunca - PORTO!»

«Labrīt, mana dārgā! Pateicoties Tev, man ir brīnišķīgi sapņi, kurus sapņot. Pateicoties Tev, mana dzīve ir pilna ar mīlestību. Un šodien, vairāk nekā jebkad, mīlu Tevi – Porto»

 

Tā varu teikt katru rītu, pamostoties un redzot austam sauli aiz Igreja da Serra do Pilar kupola, pēc brīža tās stari modina Ponte Luís I margas un visbeidzot iekrāso Paço Episcopal do Porto fasādi. Sākusies jauna diena Porto. Skaista diena. Jo Porto nevar būt savādāku dienu.

Sakārtoju krāsu kasti, paņemu vakar sagatavoto audeklu un pa ceļam mazā kafejnīcā Avenida de Diogo Leite iedzerot kafiju, nolieku savu molbertu krastmalā, kur šūpojas rabelo laivas un uz audekla atdzīvojas Vila Nova de Gaia portvīna noliktavas.

Mani var sastapt gan Porto pusē ķerot uz audekla okeāna šļakatas, gan vēju no palmu rindas Avenida de Dom Carlos I, gan šaurajās ieliņās ap Caves Sandeman. Kā atpazīt? Uz krāsu kastes uzraksts «portoart.eu», audeklā vai akvarelī uzzied pazīstamas un pavisam neredzētas Porto un tās apkārtnes ainas. Varbūt Tev iepatiksies vēl nenožuvušais akvarelis vai vakar gleznotā ainaviņa ar kaķi uz kādas Rua Cândido dos Reis mājas palodzes.

Labprāt dalīšos šajos darbos ar Tevi, bet visu kolekciju vari skatīties manā mājas lapā www.portoart.eu. Visi gleznojumi ir autordarbi un tiek sūtīti uz jebkuru vietu pasaulē. Drīzumā tiks pievienoti arī keramikas veidojumi un tekstila izstrādājumi.

Par mani. Mani sauc OzzY, esmu no Latvijas, bet zinu, ka kāda no iepriekšējām dzīvēm esmu mitis tieši Porto, iespējams, kaķa veidolā.

Latvijā glezniecību apguvu Lietišķās mākslas skolā un Latvijas Mākslas akadēmijā. Esmu piedalījies vairāk nekā 30 grupu izstādēs un sarīkojis 15 personālizstādes.

 

Pasūtījumiem un jautājumiem: art@portoart.eu

Piegāde visā pasaulē.

Noteikumi un garantija. [ENG]

By OzzY,  PortoArt.eu

 

PortoART.eu

Satiksimies Porto, kura ir labākā vieta pasaulē, kur dzīvot, mīlēt un gleznot!


 

Item: P#001 «Porto Impression. The Sun rises»

«Porto Impression. The sun rises» (2016, paper, watercolor, watercolor pencil, graphite, 170 x 140 mm, with passe-partout 216 x 175 mm). Author: Ozzy (1966) 

EUR 25  / PĀRDOTS

SKATĪT VAIRĀK GLEZNOJUMUS ŠEIT: [SHOP]

vimeoFacebookapmeklē profilu draugiem.lv

PortoART ® is a registred trademark reproduction in whole or in part without permission is prohibited.

 © 2016. Mākslinieku un amatnieku biedrība «Reālā Aptieka»,

Projekta vadītājs Arnis Ozoliņš

Mākslinieku un amatnieku biedrība «Reālā Aptieka»